Smoliński & Gerstmann

Kim jesteśmy

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem na trójmiejskim rynku nieruchomości. Poznaliśmy się na początku swojej kariery, kiedy stawialiśmy pierwsze kroki w branży, zdobywając doświadczenie w jednej z bardziej rozpoznawalnych agencji nieruchomości w Trójmieście.

Pochodzimy z Gdyni i tu urzędujemy na co dzień. Nasze doświadczenie to setki transakcji – mieszkania, domy, działki, lokale użytkowe – sprzedaż, kupno, wynajem. Świadczymy również konsultacje, a także usługi doradcze z zakresu obrotu nieruchomościami.  Od lat współpracujemy z kancelariami notarialnymi, profesjonalnymi doradcami kredytowymi i rzeczoznawcami majątkowymi. Co ważne,  współistniejemy także w przyjaznej kooperacji z innymi pośrednikami nieruchomości w województwie pomorskim i w całym kraju.

Wspólnym mianownikiem dla wszystkich tych transakcji jest trafne zdiagnozowanie potrzeb osoby, która do nas przychodzi i sprawne przeprowadzenie transakcji na jej rzecz. 

Znaczna większość klientów, z którymi nawiązujemy współpracę, trafia do nas z polecenia osób, mających z nami kontakt  wcześniej. To największa gratyfikacja naszej pracy, a jednocześnie dowód naszej wiarygodności, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Z zaciekawieniem obserwujemy zarówno trendy urbanistyczne, dynamikę branży nieruchomości, jak i przemiany społeczno – ekonomiczne, które wywierają ciągły wpływ na zmieniające się potrzeby naszych klientów.

W 2020 roku przeprowadziliśmy ankietę satysfakcji naszych klientów. Uwzględniliśmy w niej NPS (Net Promoting Score), będący jedynym opatentowanym wskaźnikiem zadowolenia klienta na świecie. W badaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, a aż 91%  zadeklarowało chęć polecenia nas swoim przyjaciołom i znajomym. Czego możemy chcieć więcej?

Sebastian Smoliński

Sebastian Smoliński

Sebastian prywatnie jest pełnym wyrozumiałości tatą Marysi i Stasia. Ogromnym wielbicielem przyrody, długich i weekendowych wypraw w nieznane, najlepiej pieszych lub rowerowych, samotnie lub w gronie najbliższych przyjaciół. Pasją do roweru zdążył już zarazić swoje dzieci. Od dziecka zakochany w mieście z morza i marzeń, obecnie zamieszkuje północny jego zakątek.

Krzysztof Gerstmann

Krzysztof Gerstmann

Krzysztof jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego (Zarządzanie i Marketing) oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie (Wycena Nieruchomości). W codziennej pracy stara się pomagać naszym Klientom w ich podróżach po świecie nieruchomości – aby były łatwiejsze, przyjemniejsze, szybsze i bezpieczniejsze. 

W wolnych chwilach podróżuje z rodziną, skacze, pływa, jeździ na nartach, biega z psem po lesie, odpoczywa na Kaszubach, zbiera grzyby i robi owocowe nalewki. Bardzo lubi dobre jedzenie, pracę z drewnem i zimowe wyjazdy w Alpy.

Znajdź interesującą cię nieruchomość